Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slavičíně začíná Výstava stanů, nabídne vše pro kempování

date_range 13.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Foto z minulých ročníků výstav

Téměř čtyřicet různých modelů stanů od pěti outdoorových značek bude vystaveno na louce vedle slavičínské Sokolovny. 13. června tam totiž začne už 9. ročník Výstavy stanů Slavičín, kterou pořádá zdejší obchod Outdoor-a-sport.cz.

 

„Většinu stanů bude možné pořídit za zvýhodněnou cenu nebo s dárkem zdarma v podobě malé svítilny do stanu. Ke každému zakoupenému stanu bude možné také výhodně pořídit pěnovou nebo samonafukovací karimatku. Bude to takový bonus pro ty zákazníky, kteří pořídí stan právě na výstavě. Nebudou chybět ani stany v akční nabídce,“ upřesnil pořadatel výstavy Lubomír Floreš.

 

Největší venkovní výstava stanů v okolí představí modely značek Coleman, Vango, Zajo, Pinguin a Trimm. Stany budou opět členěny dle velikosti a počtu osob. „Stany si budete moci v klidu prohlédnout, porovnat a případně využít našich rad či doporučení. Pokud se Vám bude některý stan líbit, je možné si jej ihned zakoupit a odnést – zásoba bude dostatečná,“ ujistil Floreš.

 

 

Ke stanům pod širým nebem přidají organizátoři i ostatní věci potřebné ke kempování, jako jsou nafukovací matrace, karimatky a nábytek do kempu. Součástí výstavy stanů bude také akční nabídka batohů, spacáků či vybraných produktů vlastní značky FLORES.

 

Výstava se bude konat ve dnech 13. – 17. června na travnaté ploše vedle Sokolovny ve Slavičíně. Otevírací doba výstavy bude každý den od 9 do 18 hodin. V pondělí 17. června pak už jen do 14. hodiny. Následovat pak totiž bude postupné balení vystavených stanů a předávání prodaných výstavních vzorků.

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi