Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve slavičínském Armyparku zakončí sezónu

date_range 24.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

ARMYPARK SLAVIČÍN zve všechny na zakončení sezóny 2013. Akce se koná v neděli 27. října 2013. Začátek je ve 14 hodin.

V programu jsou prohlídky muzea, kde zájemci najdou Vševojskovou expozici ČSLA, spojovacího a raketového vojska a také expozici zbrojní výroby na Valašsku.

Hlavním tahákem pro návštěvníky bude ale vojenská technika v akci. „Diváci uvidí legendární vojenské džípy a nákladní auta. K ukázce bude připraveno i bojové vozidlo pěchoty a tank s označením VT55," pozval za organizátory Jaroslav Malík.

Armypark Slavičín   foto archív Daniel Kusák

V doplňkovém programu vystoupí s ukázkou karate War Sports team Slavičín či Battle of the Nations se středověkým uměním boje. Své dovednosti předvedou i slavičínští dobrovolní hasiči.

„Připraveny jsou i soutěže pro děti. Parkování je možné přímo v areálu," doplnil Malík. Vstupné pro dospělé je 40 korun a děti zaplatí 20 korun. Zvýhodněné vstupné lze zakoupit pro rodiny s dětmi. Pro dva dospělé a dvě děti vyjde návštěva akce na 100 korun.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA