Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve slavičínském zámku vzniknou pivní lázně s wellness a také ubytováním

date_range 07.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zámek Wichterle ve Slavičíně

V únoru loňského roku zámek změnil majitele. Exteriér a nejbližší okolí v současné chvíli procházejí velkou změnou za účelem vybudování hotelu se všemi službami, kterému předchází jeho kompletní oprava a rekonstrukce.

 

Oprava střechy, fasády, oken a dveří, úprava nádvoří včetně chodníků a příjezdové cesty, pořez a nová výsadba stromů a keřů, úprava terénu v okolí zámku. „Rekonstrukce také obsahuje obnovu žalostného stavu topení, vody, elektřiny, omítek, podlah a ostatního zařízení. Nicméně na konci tohoto nelehkého snažení by měl mít Slavičín nádherný reprezentativní hotel s širokou nabídkou služeb a především ubytovacích kapacit, které ve městě chybějí,“ uvedl současný majitel zámku Roman Machala.

 

Zámek nový majitel převzal v žalostném stavu

 

V rámci projektu bude na Zámku Wichterle (jak se nově jmenuje) vytvořen hotel s dvaceti pokoji a recepcí, restaurace a malý salonek, malý sál pro akce a oslavy, kavárna s výhledem do parku, vinný salonek s archivem vína, wellness, pivní lázně ve zpřístupněném podzemí, letní terasa směrem do parku. Součástí recepce bude obchůdek s výrobky reprezentující náš region, v chodbách celého Zámku Wichterle bude umístěna galerie mapující historii zámku a Slavičína.

Rekonstrukce zámku pomalu finišuje

„Už nyní přijímáme rezervace ke konání rodinných oslav jako jsou životní jubilea, zásnuby, rozlučky se svobodou, svatby, křtiny, promoce a také nejrůznější firemní akce. Vše bude připraveno již od 1. 1. 2020,“ prozradil Roman Machala.

 

Skloubením historického dědictví a vnesením novodobých zážitků by měl Zámek Wichterle nabídnout kvalitní služby jak občanům, tak širokému okolí s celorepublikovým přesahem a cílem turisticky zviditelnit Slavičín. Tento projekt také nabídne nové pracovní příležitosti, bližší informace ráda poskytne paní Jana Baloušková – tel. č. 608 270 983.

 

Na historii slavičínského zámku se můžete podívat zde.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi