Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slopném zřejmě někdo zabil důchodce

date_range 27.Zář, 2011 featured_play_list Aktuality

 

Policisté oddělení obecné kriminality vyšetřují závažný trestný čin, který se stal koncem minulého týdne v obci Slopné u Luhačovic na Zlínsku. V době od 12.00 hod. dne 22. Září, do pátečních večerních hodin 23. září zde došlo k podezřelému úmrtí sedmasedmdesátiletého muže. Policii ČR o tom v pondělí 26. září odpoledne informoval Ústav soudního lékařství. Z pitevní zprávy vyplynulo, že muž zemřel na vážné poranění hlavy, způsobené násilím.

„Policisté nyní pátrají po pachateli trestného činu a zároveň žádáme o spolupráci veřejnost. K tragédii došlo v centru obce Slopné, v rodinném domě č. p. 96. Přivítáme jakékoliv poznatky k lidem, kteří se v uvedenou dobu v okolí tohoto domu pohybovali a k jakýmkoliv dopravním prostředkům, které tady stály nebo parkovaly," uvedla mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

Vyšetřovatelé zároveň zjišťují, jestli se koncem minulého týdne v obcích Slopné, Loučka, Újezd nebo Sehradice objevili podobní prodejci. „Ti mohli nabízet prakticky cokoliv – od nejrůznějšího zboží přes pojištění, úvěry, vyúčtování energií, výměnu energetické společnosti apod. Informace přivítáme na bezplatné lince tísňového volání 158," dodala Bartíková.

Čtěte také DENÍK: Tragédie: otce našli v krvi, někdo jej zavraždil

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA