Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Smolině se uskuteční veřejné projednání odkanalizování obce

date_range 20.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality

V rámci přípravy výstavby vodního díla Vlachovice se místní části Smolina v blízké budoucnosti dotkne nutnost zbudování splaškové kanalizace. Odkanalizování se bude vztahovat na všechny nemovitosti, protože vodní tok Smolinka bude jedním z přítoků připravované vlachovické přehrady. Celý záměr se obyvatelům Smoliny blíže představí na veřejném projednání, které se uskuteční v sále tamního kulturního domu v pondělí 27. března 2023 v 16 hodin. Přítomní budou zástupci Povodí Moravy, města Valašské Klobouky, osadního výboru a projekční firmy.

 

„Stavba kanalizace v místní části Smolina bude velkým a náročným projektem, který bude financovat a koordinovat Povodí Moravy a město Valašské Klobouky. Obyvatelé se nyní mohou přijít seznámit s projektem nové kanalizace a s předběžným časovým plánem, podle něhož bude v nadcházejících letech vznikat. Například už v průběhu letošního jara se do terénu vydají projektanti, aby zhodnotili současný stav napojení rodinných domů na kanalizaci,“ popsal starosta města Valašské Klobouky Josef Bělaška. „Na veřejné projednání zveme členy všech domácností, aby načerpali co nejvíce informací. V průběhu setkání také bude prostor pro jejich dotazy,“ dodal.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA