Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve středu se uvidíme na premiéře videoklipu V náručí v Jarcové. Videoklip pokřtí Petr Kolář

date_range 01.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Marianka a její maminka s kapelou STRAM. Foto: Radomír Dolanský

Již jenom dny nás dělí od slavnostního uvedení videoklipu V náručí rockové skupiny STRAM. Jeho poselství je natolik silné, že se skupina rozhodla pro, na regionální poměry, opravdu velkolepý start tohoto snímku.

 

Slavnostní uvedení je nezvyklé již dnem předvedení, což je středa 5. 6. 2019. Zde tvůrci vyšli vstříc kmotru a křtiteli videoklipu zpěváku Petru Kolářovi, pro kterého je pracovní především víkend. Petr Kolář nejen, že bude kmotrem výše uvedeného projektu, ale s kolegou rovněž na oslavě vystoupí se svými hity, které zahrají unplugged.

Kmotrem videoklipu bude Petr Kolář

Začátek celého večera, který bude zahájen v 19:00 hod., vyplní jako host hard and heavy kapela Contraakce se svým frontmanem Milanem Kovářem v čele. Moderátorka večera Lucie Strbačková přítomné seznámí s historií vzniku videoklipu, ale i se všemi, kteří se na jeho zrodu podíleli od napsání textu a složení melodie až po protagonisty za i před kamerou. Po vystoupení Petra Koláře dojde na vrchol programu. Jarcová se stane prvním místem na světě, kde se veřejně představí videoklip V náručí v hlavní roli s třináctiletou dívkou – bojovnicí proti osudu, Mariankou Vaněčkovou ze Zlína.

 

Další zvláštností večera bude přímý přenos, který zrealizuje mediální partner celého projektu internetový portál Region Valašsko. Odkaz naleznete včas před zahájením vysílání přímo na stránkách www.regionvalassko.cz, kde se proklikáte na správné místo. Ti, kteří se na akci dostaví osobně, nepotřebují žádnou vstupenku. Vstupné je dobrovolné, takže záleží na každém z vás, jakou sounáležitost budete cítit s projektem, s Mariankou a mottem videoklipu, které uvidíte v titulcích: Věnováno všem, kteří sní svůj sen o zdraví.

 

 

Jarčovští hasiči jsou jako vždy připraveni ku pomoci bližnímu, takže o vaši žízeň bude postaráno. Kafé bude z konzumu, protože v této pomatené době již nikdo neví, jestli se bez následků může uvádět i ten druhý prodejce, jak by řekla Maryša. Ale určitě si budete moci na oslavu výjimečného počinu skupiny STRAM mít čím připít. Vůně trnek je cítit i z těchto řádků. Na shledanou ve středu 5. 6. 2019 v kulturním domě v Jarcové v 19:00 hod.

 

Vše, co je výše uvedeno, by se nemohlo stát skutečností, kdybychom nenašli ty nejdůležitější představitele celého projektu Marianka – sponzory. Děkujeme s opravdovou vděčností a pokorou firmám a jednotlivcům, kteří společně s námi uvěřili v plnění snů všem, kteří to potřebují a Mariance Vaněčkové především. Jsou to: generální sponzor Štec SVT s.r.o., generální sponzor Ing. Petr Bravenec, projektová kancelář s.r.o., František Cvaško, Kovar a.s., TM Stav spol. s r.o., Sbor dobrovolných hasičů Jarcová, obec Jarcová, HAJDIK a.s., Commodum spol. s r.o., Lenka a Karel Trlicovi, obec Valašská Bystřice, obec Huslenky, Tomáš Adámek – AplikaPrint, Petr Tlašek, Jan Mikulenka, Ivana Daňková, Vladimír a Jana Veličtí, Michal Fuks portál Region Valašsko, LAGOON-FOTO a.s., Petr Machýček.

 

Radomír Dolanský

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA