Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Střelné vybírali nejlepší slivovici

date_range 22.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

40 příznivců nejznámější valašské tekutiny se sešlo v sobotu v sále kulturního domu ve Střelné, aby již po třinácté vybrali tu nejlepší. V nejprestižnější kategorii trnkovice zvítězil Josef Lipinský ze Střelné, druhé místo obsadil rovněž domácí Alois Pohůnek a třetí skončil Petr Daňa z Vizovic. Svůj výrobek si poznali 3 účastníci – Libor Matocha ze Vsetína, Michal Sedlář z Vizovic a pan Bartoš z Mestečka. V této kategorii bylo hodnoceno 23 vzorků.

Celkové výsledky Trnky 2016  

Kategorii jabková obsadilo 11 vzorků pouze ze Střelné a nejlepší kvalitu přinesly do soutěže ženy. Zvítězil vzorek Dagmar Vašků, druhá skončila Pavlína Štrbová a třetí místo obsadila se svým vzorkem Marta Jeřábková.

Celkové výsledky Jabka 2016  

další snímky ve fotogalerii

Hruškových destilátů bylo přihlášeno do soutěže pět a nejlepší vlastní výrobci ze Střelné. Nejlepší hruškovici přihlásil do soutěže Jaroslav Vašků, druhé místo obsadila Mirka Vaculčíková a třetí byl Vítězslav Matocha.

Celkové Výsledky Hrušky 2016  

Ostatních destilátů bylo v soutěži rovněž pět. Zde zvítězil Libor Matocha ze Vsetína, druhá byla Jana Pohůnková ze Střelné a třetí skončil výrobek Luďka Matochy z Horní Lidče. Závěr soutěžního odpoledne zpestřilo losování populární tomboly. Poděkování patří všem organizátorům v čele se střelenským gazdou.

Celkové výsledky Ostatní destiláty 2016  

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA