Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Valašských Kloboukách se představí podnikatelky z regionu

date_range 25.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Jaké zajímavé projekty v regionu vznikají a stojí za nimi ženy? Jaké věci vyrábí, v čem podnikají a jaké služby na Valašskokloboucku nabízí?

 

To vše představí akce s názvem Jarmark podnikavých žen, který proběhne ve středu 26. dubna 2023 v Domě na rohu ve Valašských Kloboukách.

 

Prodejní výstava po celý den v nových prostorách sálu ve 4. patře nabídne širokou regionální tvorbu. „Naším cílem je ukázat a představit široké veřejnosti, kolik šikovných žen-podnikatelek tady v okolí máme a co všechno dělají. Tímto způsobem je chceme podpořit a rozšířit povědomí o jejich produktech a službách,“ vysvětluje organizátorka akce Kateřina Běláková.

 

Jarmark podnikavých žen je první veřejnou akcí nově vznikajícího klubu podnikatelek, který začal fungovat v rámci Valašskoklobouckého podnikatelského centra. Platforma má za cíl sdružovat ženy v podnikání a vytvořit podporující prostředí pro jejich další rozvoj a spolupráci.

 

„Žijeme v prostředí maloměsta a vesnice a většina žen podnikatelek se pravděpodobně už setkala s předsudky ohledně podnikání a s nedostatkem podpory. Rodina ani nejbližší okolí si většinou neumí představit, co všechno podnikání obnáší, obzvlášť když k tomu přidáme starost o rodinu a domácnost. Proto usilujeme o vytvoření komunity, ve které bychom společně sdílely naše radosti i strasti, úspěchy i neúspěchy, předávaly si zkušenosti a kontakty a vzájemně si pomáhaly. Zároveň chceme pomoct těm, co o podnikání teprve uvažují, obzvlášť maminkám na mateřské,“ vysvětluje myšlenku platformy Táňa Tkadlecová, která zároveň provozuje šicí dílnu ve Štítné nad Vláří a stála u zrodu klubu.

 

Klub podnikavých žen už čítá přes 90 členek a kromě vzájemných setkání pořádá pro své členky školení a zprostředkovává služby Klobuckého podnikatelského inkubátoru, zejména začínajícím podnikatelkám nejen skrze akcelerátor Můj první milion, také podporu k inovačnímu podnikání, strategickému rozvoji města i cestovního ruchu v regionu a v neposlední řadě také služby medializace a propagace.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA