Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Valašských Kloboukách zadrželi šéfa drogového gangu

date_range 11.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Už delší dobu se snažili krajští kriminalisté získat informace k pobytu a pohybu muže, který měl v druhé polovině února nastoupit do vězení za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Měli informace, že se hledaný chystá opustit území České republiky a uniknout tak desetiletému trestu odnětí svobody.

 

Policisté věděli, že se jedná o nebezpečnou a agresivní osobu užívající omamné a psychotropní látky. Na základě získaných informací pak ve spolupráci s brněnskou zásahovou jednotkou čtyřiatřicetiletého muže z Uherskohradišťska v úterý krátce po půl desáté večer zadrželi u kostela ve Valašských Kloboukách.

 

„Muž se choval velmi obezřetně, už při prvním spatření policejního vozidla v civilním provedení a otevření dveří vozu, reagoval útěkem. Ovšem neměl šanci zasahujícím policistům, kteří ho obklíčili ze všech stran a ulic uniknout. Při samotném zadržení pak kladl odpor a byl agresivní. Policisté museli použít donucovací prostředky nejenom hmaty a chvaty sebeobrany, ale i namířenou střelnou zbraň,” popsala vyhrocenou situaci ve Valašských Kloboukách mluvčí policistů Lenka Javorková.

 

Čtyřiatřicetiletý muž figuroval jako hlavní organizátor drogového gangu, který krajští kriminalisté rozkryli v roce 2014.

 

-tz-

Úvodní foto: ilustrační

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi