Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve vánočním období se bude sportovat

date_range 22.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ve vánočním období se bude v Luhačovicích a Štítné nad Vláří běhat. Hrát se budou i stolně tenisové turnaje. Aktivní i pasivní příznivci sportu nemusí ve vánočním období zahálet. V našem regionu se uskuteční spousta zajímavých událostí.

PONDĚLÍ 24. PROSINCE 2018

ATLETIKA
V Zahradní čtvrti v Luhačovicích se bude na Štědrý den běhat

Luhačovice – Již 30. ročník silničního Štědrovečerního běhu pořádají v pondělí v Luhačovicích. Ten se koná v místní Zahradní čtvrti, kde je start i cíl tohoto tradičního a oblíbeného vánočního sportovního podniku. Pořadatelé vypsali kategorie pro muže, ženy, veterány, veteránky, juniory, juniorky a také pro děti. Ti nejmladší si to podle věku rozdají na tratích od 300 metrů do 600 metrů. Senioři, seniorky, junioři a juniorky poběží 2 kilometry dlouhý hlavní závod. Jeho startovní výstřel je naplánovaný na 13 hodin. Pro běžce i diváky bude připravené i malé občerstvení svařák a káva.

Loni se v Luhačovicích ve všech kategoriích představilo 113 běžců.

Závod mužů vyhrál český juniorský reprezentant v orientačním běhu Vojtěch Sýkora (5:19). Ženám kralovala časem 6:54 Magda Janková.

Traťový rekord drží už z roku 2006 člen luhačovického klubu orientačních běžců Dalibor Slovák. Ten se před dvanácti lety blýskl časem 5:16.

ATLETIKA
Ve Štítné nad Vláří pořádají Běh Štědrým ránem. V cíli bude připravená kyselica

Štítná nad Vláří – Běh Štědrým ránem pořádají v pondělí ve Štítné nad Vláří. Start 6. ročníku 7,7 kilometru dlouhého silničního závodu je na návsi v Popově v 9 hodin. Prezentace probíhá mezi 8.30 a 8.50 hodinou. Zazávodit si můžou muži i ženy všech věkových kategorií. Pro všechny účastníky je v cíli připravený čaj a pro ty, kteří nechtějí vidět zlaté prasátko i pravá slovenská kyselica. Nejlepší tři muži a nejrychlejší tři ženy budou odměněni pamětními medailemi.

Loni na Valašsku v mužích zvítězil časem 30:19 domácí Radim Hýbl, mezi ženami vybojovala první příčku Adéla Esentierová (Extréme Team Ostrava, 34:08).

STŘEDA 26. PROSINCE 2018

STOLNÍ TENIS
Ve Štítné nad Vláří pořádají 42. ročním turnaje ve stolním tenise

Štítná nad Vláří – TJ Štítná nad Vláří pořádá ve středu 42. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenise, který bude zároveň také 6. ročníkem Memoriálu Aloise Slámy. Hrát se bude na čtyřech stolech v tělocvičně místní základní školy. Začátek nejstaršího stolně tenisového turnaje na Valašsku je v 8.30 hodin.

Pořadatelé vypsali soutěž ve dvouhře i čtyřhře. Finálový zápas v deblu se odehraje zhruba ve 12 hodin, finále singlu je na programu mezi 12. a 13. hodinou. Tradičního sportovního podniku na konci roku se ve Štítné nad Vláří zúčastní 20 až 30 hráčů z Moravy a možná také i ze Slovenska.

„Hlavní výhrou bude putovní pohár. Pro nejlepší hráče jsme připravili další poháry a odměněni budou také zajímavými cenami," prozradil za oddíl stolního tenisu ve Štítné nad Vláří Petr Trčka.

Vítězství ve dvouhře loni vybojoval reprezentant klubu Orel Zlín Vlastimil Svoboda, který ve finále porazil ve třech setech domácího Jiřího Šuráňě. Ve čtyřhře zvítězil pár Filip Strnad, Josef Šenkeřík (Štítná nad Vláří, Horní Bečva). Ti ve finálovém zápase po pětisetové bitvě udolali dvojici z Valašských Klobouk Martina Bělašku s Miroslavem Raškou.

ATLETIKA

Ve Valašských Kloboukách se poběží Štěpánská stovka. Více o závodu zde

   
Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA