Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Velkých Karlovicích je nově v provozu snowtubing

date_range 24.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Snowtubing ve Velkých Karlovicích

Na sjezdovce Horal ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích je nově v provozu snowtubing. Oblíbenou zimní atrakci, spočívající v jízdě na nafukovacích člunech ve sněžném korytu, si mohou zájemci užít denně od otevření střediska v 8:30 až do setmění.

 

Ski areál Razula je nyní patrně jediným místem v Beskydech, kde snowtubing funguje. „Vyžaduje nejen vhodný terén, ale hlavně dostatečné množství přírodního sněhu a ten nyní máme díky tomu, že z pátku na sobotu připadlo ve Velkých Karlovicích až 30 centimetrů sněhu. Snowtubing je pro naše návštěvníky vždy velmi vítaným zpestřením, vyhledávají ho nejen děti, ale i dospělí,“ uvedla mluvčí Ski areálu Razula Martina Žáčková.

 

Snowtubingová dráha, kterou pracovníci areálu vybudovali ve spodní části sjezdovky vedle dětského parku, měří zhruba 70 metrů. K jízdě je doporučeno mít z bezpečnostních důvodů lyžařskou přilbu. Jedno svezení stojí 60 Kč, pět jízd 240 Kč.

Snowtubing ve Velkých Karlovicích

Sjezdovka Horal se nachází u Wellness hotelu Horal a pro svůj mírný sklon je vyhledávaná především rodinami s dětmi. Svah má 350 metrů s převýšením 40 metrů, což je ideální terén také pro začátečníky, sjezdovku využívají i školky a školy pro lyžařské kurzy. Na sjezdovce je také Lyžařská škola Razulák, dětský park s pojízdným kobercem a ski bufet. Po lyžování se mohou zájemci vykoupat v termálních bazénech ve Wellness Horal vedle sjezdovky. Více informací: www.razula.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA