Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Velkých Karlovicích startuje stavba Vodního světa za 170 milionů korun

date_range 26.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Otevření Vodního světa je naplánováno na červen roku 2020. Vodní svět bude vystaven na základech staré zchátralé továrny s cílem rozšířit možnosti turistického vyžití na Kyčerce, která je celoročně velmi vyhledávaným místem nejen pro turisty z Čech a Moravy, ale také ze zahraničí; a současně poskytnout další možnosti zábavy a relaxace místním obyvatelům. Jeho kapacita bude přibližně 160 osob a náklady jsou předběžně odhadovány na 170 milionů Kč. Areál vodního světa bude mít samozřejmě celoroční provoz.  Jde o investiční akci skupiny SYNOT. Na místě se to již hemží řemeslníky.

 

„Areál dá po otevření práci až třem desítkám osob, další desítky lidí zde budou pracovat na jeho výstavbě. I při této stavbě navíc chceme podpořit podnikatele a firmy regionu, proto plánujeme spolupráci právě s nimi,“ upřesňuje senátor a podnikatel Ivo Valenta, a dodává: „Objekt bude postaven v horském stylu, a to z kamenů a dřeva. Tedy z přírodních materiálů, které navíc budou pocházet z místních zdrojů. Objekt je samozřejmě citlivě zasazen do přírody, což dodržujeme od počátku našeho investování v tomto regionu.“

Vizualizace Vodního světa ve Velkých Karlovicích

Vodní svět bude především rozšířením servisu a nabídky služeb pro turisty ve Velkých Karlovicích. Současně nabídne možnosti vyžití místním obyvatelům, především pak rodinám s dětmi a seniorům, pro které také budou připravovány speciální akce.

 

„Nejedná se o naši první investici v tomto směru. Posledním obdobným projektem je koupaliště Zelená žaba v Trenčianských Teplicích, které se u veřejnosti setkalo s obrovským úspěchem. Řídíme se tím, co zákazníci vyhledávají a věříme tomu, že díky rozšíření nabídky služeb se toto místo stane ještě vyhledávanějším,“ uvádí dále Valenta.

Vizualizace Vodního světa ve Velkých Karlovicích

V areálu tak samozřejmě nebude scházet bazén s různými atrakcemi, jakými jsou chrliče, divoká řeka, vodní masážní lehátka a podobně. Návštěvníci se mohou dále těšit na dětský koutek, restauraci, masáže, terasy a panoramatický výhled do krajiny. Součástí vodního světa bude také saunový svět.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA