Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Vizovicích začíná festival Masters of Rock

date_range 11.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto, zdroj: mastersofrock.cz

Už XVII. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 11. do neděle 14. července 2019 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Hlavní hvězdou letos bude Avantasia, hvězdný projekt Tobiase Sammeta. Na fanoušky čeká celá plejáda skvělých interpretů.

 

Program Masters of Rock ZDE

 

 

Tato akce výrazným způsobem ovlivní život nejen obyvatelům Vizovic a nejbližšího okolí, ale také policistům a samozřejmě i řidičům, kteří budou v polovině července Vizovicemi projíždět.

 

„Všem řidičům doporučujeme, aby respektovali dopravní značení a uposlechli rady a pokyny policistů, strážníků a pořadatelů. Parkovat lze výhradně na místech k tomu určených, kterých je v okolí areálu dostatek. Opatrně by si měli počínat i řidiči, kteří Vizovicemi pouze projíždějí, protože lze očekávat zvýšený pohyb chodců nejen v areálu a jeho okolí, ale v celých Vizovicích. Na silnici I/49 vedoucí ze Zlína do Vizovic bude u Vizovic vybudován koridor pro chodce, proto dodržujte stanovenou rychlost a přidejte k ní opatrnost. Stejně jako vloni bude cesta ze Zádveřic do Vizovic až k odbočce na Těchlovský kopec, tzv. stará Zádveřická, obousměrná a bude zde přísný zákaz parkování z důvodu zachování obousměrného provozu pro kamionovou dopravu,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Po dobu trvání festivalu bohužel každoročně dochází ke krádežím

 

Uniformovaní policisté i kriminalisté specializovaní na majetkovou trestnou činnost budou procházet stanovými městečky a možnost krádeží tak minimalizovat, přesto je nutné převzít nad svými věcmi odpovědnost. Cenné věci nenechávejte ve stanech ani ve svých vozidlech a berte si je s sebou. Batohy a kabelky mějte neustále pod dohledem, zapnuté a pokud možno je neodkládejte. Muži zákona mají k dispozici mimo jiné několik mobilních termovizí, které budou využívat v nočních hodinách v závislosti na aktuální situaci a konkrétních podmínkách.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi