Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Vsetíně budou vybírat najlepší zelé

date_range 31.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VSETÍN – Oblíbená soutěž o najlepší hňápané zelé, kterou každoročně pořádá Spolek pro zachování valašských tradic, se uskuteční v sobotu 31.ledna. Hodnotit se budou desítky vzorků od majitelů z celého širokého okolí.

Akce se uskuteční v restauraci Moštárna na Jasence. „Začínáme ve 14 hodin a hodnotit se bude přibližně čtyřicet vzorků," informovala Alena Olšáková ze Spolku pro zachování valašských tradic. Do soutěže se přitom podle ní přihlásili výrobci domácího kysaného zelí nejen ze Vsetína a okolních obcí, ale také například až z Ostravy.

 
Zelí budou chutnat a hodnotit všichni přítomní a ten, který si navíc pozná vlastní vzorek, se stane zelmajstrem. V programu nebude chybět ani ukázka šlapání zelí. K poslechu bude hrát vsetínská kapela Dareband, občerstvení je zajištěno. Startovné a vstupné pro doprovod je 110 korun.

Více informací získáte na tel. čísle: 605 352 895

 
 
Eva Stejskalová
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi