Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Vsetíně hořel sklad. Na místě zasahovalo 7 hasičských cisteren

date_range 04.Led, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Hasiči u zásahu skaldovací haly ve Vsetíně. Foto: HZS

Hlášení o požáru uskladněného dřeva za restaurací na ulici U Křivačkárny ve Vsetíně přijali hasiči v pondělí v 02:34 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotkám profesionálních hasičů z požární stanice Vsetín a jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí Vsetín, Jablůnka a Valašská Polanka. Hasiči k požáru vyjeli s celkem sedmi automobilovými cisternami.

 

Průzkumem hasiči zjistili, že hoří dřevěný objekt skladovací haly a hrozí přenesení požáru na sousední objekt s několika provozy. „Vzdálenost mezi oběma halami je asi dva metry. U hořící skladové haly hořela i skládka dřevěných odřezků. K hašení hořící haly a skládky i k ochlazování sousední budovy hasiči v dýchacích přístrojích nasadili 2 útočné proudy C a jeden vysokotlaký proud vody,“ popsal mluvčí hasičů Roman žemlička.

Hasiči k požáru vyjeli s celkem sedmi automobilovými cisternami. Foto: HZS

Část skladové haly se vlivem požáru zbortila. Na místě je Policie České republiky, za jejíž asistence museli hasiči v době požáru vniknout do sousedního objektu. Požár byl uhašen v 4:56 hodin a ke zranění osob naštěstí nedošlo.

 

Na objasnění příčiny vzniku požáru a výši škod v současné chvíli pracuje vyšetřovatel hasičů ve spolupráci s Policií České republiky.

 

 

Video: regionalnitelevize.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA