Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Vsetíně i letos chystají Punťa šou

date_range 23.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ani v tomto roce nebudou obyvatelé Vsetína a okolních obcí ochuzeni o oblíbenou rodinnou soutěž s názvem FEŠÁK PES ANEB PUNŤA ŠOU. Letošní ročník v klání čtyřnohých domácích mazlíčků a jejich páníčků se uskuteční 30. června 2013 od 15 hodin v Panské zahradě. Akci pořádá Dům kultury Vsetín ve spolupráci s Alcedem – střediskem volného času a městem Vsetín.

Soutěž je určena všem majitelům psích miláčků rozličných plemen včetně kříženců od šesti měsíců věku. Zvířecí účastníci, rozdělení do čtyř kategorií, poměří své dovednosti podle věku jejich doprovodu a absolvovaného výcviku. Odborná porota bude hodnotit nejen základní poslušnost psa, ale také celkový dojem dvojice. Bez odměny nezůstane ani vítěz volné disciplíny, ve které pejskové mnohdy předvádí neuvěřitelné a originální kousky.

„Soutěže se mohou zúčastnit pouze zvířata zdravá s platným očkovacím průkazem. Vyřazeny budou březí, kojící, hárající feny a psi s kupírovanýma ušima," upozornila Eva Liďáková z Domu kultury Vsetín.

„V soutěžním areálu musí být psi na vodítku a dle potřeby s náhubkem. Nelze používat stahovací obojky, elektrické obojky nebo obojky s ostny," doplnila Liďáková.

foto archív pořadatelů

Startovné činí 30 korun českých. Na každého účastníka soutěže čeká drobný dárek od firmy Candy, výrobce kanadského krmiva pro psy. Nejúspěšnější soutěžící budou navíc odměněni věcnou cenou a diplomem. Součástí akce bude také ukázka agility – psího sportu, kdy pes předvádí svou šikovnost na nejrůznějších překážkách, na které ho navádí psovod.

Kapacita soutěže je omezena na 30 psích účastníků. Proto neváhejte a odevzdejte vyplněnou přihlášku co nejdříve na některé z uvedených míst: Dům kultury Vsetín a Alcedo – středisko volného času. Přihlášku ke stažení naleznete zde.

Přijďte s námi 30. června strávit příjemné nedělní odpoledne a všem ukázat, jak jste se svým čtyřnohým kamarádem sehraná dvojka.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Klára Obručová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA