Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Vsetíně vykradli dva kamiony

date_range 25.Úno, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Dvě nákladní vozidla vykradl během víkendu ve Vsetíně neznámý pachatel. Zloděj napáchal řidičům a majitelům vozidel škodu za téměř 40 000 korun. Podle policistů, kteří případ vyšetřují, zlákaly zloděje cenné věci, které byly viditelně umístěné v kabině jednoho vozu.

„V neděli ráno jsme přijali oznámení o dvou vykradených kamionech, které byly zaparkované na ul. Jiráskova ve Vsetíně. Z jednoho vozidla zmizel barevný přenosný televizor, DVD přehrávač, navigace, mobilní telefon, kožená brašna na doklady, cestovní pas a dokumentace k vozidlu," uvedla tisková mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Zloděj dále vypáčil víčko nádrže a odčerpal 200 litrů nafty. Pak ještě rozřezal na dvou místech plachtu návěsu, kterou tím znehodnotil. „Padesátiletému řidiči z Halenkova a majiteli nákladního vozidla ze Vsetína napáchal zloděj škodu přesahující 30 000 korun," doplnila mluvčí.

Dále neznámý pachatel vnikl do vedle stojícího kamionu, ze kterého vzal dokumentaci k nákladnímu vozidlu a pak spací pytel za 1 000 korun. Zloděj rozřezal, tak jako v předchozím případě plachtu, čímž způsobil majiteli škodu za 5 500 korun.

Do obou vozidel vnikl zloděj poté, co rozbil skleněné výplně dveří. „Po pachateli tr. činu krádež a poškození cizí věci pátráme. V případě dopadení a prokázání viny mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody," řekla tisková mluvčí policie.

Nechávat ve vozidlech cenné věci je krajně nerozumné. Řidičům jak nákladních, tak i osobních vozidel doporučujeme nenechávat v autech viditelně umístěné žádné věci. I prázdná taška může zloděje zlákat, protože se může domnívat, že v ní je něco potřebného nebo cenného..

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA