Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výtěžek benefičního koncertu pomůže nemocné Denisce z Újezdu

date_range 24.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Velká schola z Újezdu u Valašských Klobouk působí v tamní farnosti i v jejím nejbližším okolí a zpívá nejenom při příležitosti svátků, svateb či pohřbů. Schola má 10 stálých členů, z nichž většina v minulosti prošla místními dětskými scholami a má tak se zpěvem při liturgii bohaté zkušenosti.

 

V současné “dospělé” podobě schola společně hraje a zpívá už téměř 8 let. „Svoji činnost a vlastní verze oblíbených písniček schola představí na svém prvním benefičním koncertu pořádaném z radosti ze společného zpěvu a zejména a především pro dobrou věc. Nové provedení známých melodií zajistí i přizvaní hosté doprovázející zpěv scholy na široké spektrum nástrojů,” přiblížil za újezdskou scholu Ondřej Zámečník.

 

Veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na pomoc při léčbě nemocné tříleté Denisky z Újezda trpící dětskou mozkovou obrnou a přidruženými problémy. Koncert se koná v neděli 28. dubna v 16:00 v Kostele sv. Mikuláše v Újezdu u Valašských Klobouk. Všichni jste srdečně zváni!

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA