Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Větev spadla na projíždějící automobil a propíchla kabinu řidiče

date_range 08.Pro, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: ZZS Zlínského kraje

Neskutečné štěstí měl ve čtvrtek 7. prosince dopoledne řidič nákladního auta, který jel po silnici mezi Horní a Dolní Lhotou. V okamžiku, kdy projížděl okolo stromů podél vozovky, jedna z větví spadla a prorazila kabinu přesně v místě, kde je sedadlo řidiče. Ve stejném čase kolem místa projížděla záchranná služba, která měla sice jiný cíl, ale u nehody samozřejmě zastavila.

 

„Naše záchranářská posádka na zdravotnické operační středisko ihned zahlásila, že v místě je dopravní nehoda. Otřeseného muže záchranáři vzali do sanitky, kde ho vyšetřili v rámci přednemocniční neodkladné péče a ošetřili mu drobné oděrky,“ popsala mluvčí záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková. Kromě zmíněných oděrek řidič žádná další zranění naštěstí neutrpěl.

 

Strom spadl na oba jízdní pruhy komunikace. Doprava tak byla obousměrně uzavřena. Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Luhačovice. Ti strom pořezali a uklidili mimo cestu. Provoz na komunikaci byl poté obnoven.

 

Foto: ZZS a HZS Zlínského kraje

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA