Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

VHK Vsetín zahájil přípravu na play-off

date_range 27.Úno, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Hokejisté VHK Vsetín v úterý večer zahájili přípravu na blížící se play-off. Svěřence trenéra Viktora Hlobila čeká ve čtvrtfinále celek Poruby. První utkání je programu v sobotu v Ostravě, série se pak v pondělí přesune na Lapač. "Jsme si plně vědomi toho, že nás čeká vyvrcholení sezony. Zápasy play-off budou mít úplně jiný náboj a nasazení než jednotlivá utkání základní části," tvrdí Hlobil, který s týmem v úterý nacvičoval především přesilovky a bránění středního pásma.

 "Těmto činnostem se věnujeme dlouhodobě, ale nyní je potřeba to oprášit a naladit formu tak, aby gradovala se startem vyřazovacích bojů," říká vsetínský lodivod, podle něhož spočívá hlavní síla Ostravanů ve vyrovnanosti všech formací. "Mají dobře poskládaný mančaft, kdy mladé kluky doplňují starší a zkušenější hráči. Navíc disponují kvalitním gólmanem a zkušeným koučem," připomíná Hlobil, že na lavičce Poruby stojí bývalý vsetínský útočník Tomáš Sršeň.

 Ilustrační foto (VHK Vsetín)

 S celkem Poruby, který navazuje na někdejší prvoligovou Sarezu, mají Valaši dlouhodobě pozitivní bilanci. Jsou si však vědomi toho, že co platilo během základní části, to se ve vyřazovacích bojích nepočítá. "Porubští skončili v tabulce po základní části nad námi, takže jsou mírnými favority," tvrdí kapitán VHK Daniel Vaněk. "Začínají doma, takže tlak bude ležet na nich. My přijedeme do Ostravy určitě s taktikou, která jim bude co nejméně vyhovovat. Oni budou ti, kdo se do nás bude muset tlačit a potvrdit výhodu domácího prostředí. My ale s fanoušky za zády je můžeme zaskočit," přemýšlí.

Na sobotní utkání do Poruby se mohou příznivci vsetínského hokeje dopravit autobusem, který pro ně klub připravil. Cena zpáteční jízdenky činí 100,- Kč a zájemci se mohou hlásit na emailové adrese klub@hc-vsetin.cz. Odjezd proběhne v sobotu v odpoledních hodinách od zimního stadionu Na Lapači.

Druhý čtvrtfinálový zápas, který proběhne v pondělí 4. března od 17:30 ve Vsetíně, se už nyní těší velkému zájmu diváků. Vstupné se však zvýší minimálně: lístek na sezení koupíte za 70,- Kč, na stání za 50. Pokladny budou v den zápasu na zimním stadionu otevřeny s dostatečným předstihem. Majitelé permanentek si mohou vstupenku pořídit přednostně v kanceláři p. Tesaříka ve středu 27. 2, ve čtvrtek 28. 2 a v pátek v čase 9:00 – 11:00 a 15:00 – 17:00.

Václav Trávníček, www.hc-vsetin.cz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA