VHL: Hráči Poteče zaskočili ISOMETAL

date_range 14.Úno, 2012 featured_play_list Aktuality

Na brumovském ledě se o víkendu děly zajímavé věci. Valašská liga hokejových amatérů přinesla několik překvapivých výsledků, především se nečekala v A skupině tak těžká porážka ISOMETALU od hokejistů z Poteče. Lídr tabulky – brumovští Rebelové se hodně nadřeli na výhru nad VHS Zlín a ve šlágru 21. kola se rozešli hokejisté TARY Nedašov a Ice Storm Slavičín smírně.

Dařilo se opět Klobuckým Lavinám, které nastřílely Kostelci 12 branek, ale hned 7 inkasovaly. Velmi dobře hraje v Play off slavičínský AHC, tentokrát vyzrál na Vlachovice a zlepšenou formu prokazuje v nadstavbové části i štítenský Thisty Team. Překvapením je v C skupině výhra Bohuslavic nad lídrem tabulky – Predators a také NOACO týmu nad LH Sport.

V D skupině stále dominují Tuleni, kterým stále šlapou na paty hokejisté ze Svatého Štěpánu. Další zápasové statistiky najdete na webu brumovského hokeje