Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vícemistrem Moravy je kloboucká TS ELES

date_range 29.Dub, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Taneční skupina ELES z Valašských Klobouk funguje teprve 3 rokem a v tomto nynějším složení 1. rokem a už si udělala jméno po celé Moravě. Zajistila si totiž postup na Mistrovství České republiky. Věnují se stylu disco dance a disco show. Tanečníci, kterých je okolo 70 sbírají úspěchy jeden za druhým ve všech třech choreografiích. Asi největším lákadlem pro ně byla premiéra v postupových tanečních soutěžích.

V Havířově, kde se odehrávalo jedno z regionálních kol taneční soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám si junioři zajistili postup na mezinárodní finále do Prahy z 1. místa. Toto finále je čeká 27.5.2012 v pražské Sparta Areně.

Valašskokloboucká TS ELES    foto archív souboru     více fotek

Další postupovou soutěží se stala Taneční skupina roku. Ve zlínském regionu soutěžily kategorie junioři a děti. Dětská choreografie s názvem Ovečka Shaun si 4. místem zajistila postup na Mistrovství Moravy Ještě více se dařilo taneční choreografii Svatba, proč ne!?, kde klobučané postoupili na Moravu z 2. místa. Mistrovství Moravy, kterého se účastnilo 3000 tanečníků se jim stalo velkým zážitkem. Největším úspěchem toho dne bylo 2. místo juniorů a postup do Prahy na MČR.

Tanenční skupina ELES nabízí vystoupení na Vaší oslavě, večírcích, plesech,…
Kontakt: Lucie Sovadinová lucius.16@seznam.cz

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA