Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Víceúčelové hřiště u školy zahajuje sezónu

date_range 31.Bře, 2012 featured_play_list Aktuality
 
 
Od dubna může veřejnost ke svým volnočasovým aktivitám znovu využívat i sportovního areálu u Základní školy Valašské Klobouky. Hřiště zahájí sezónu v neděli 1. dubna, kdy navíc nabídne volný vstup i vyzkoušení různých sportovních disciplín. Rodiče s dětmi jistě uvítají hřiště pro nejmenší, sportovci pak zapůjčení tenisových raket, fotbalových míčů, rozlišovacích dresů a dalších potřeb.

„Na víceúčelovém sportovním hřišti mohou návštěvníci zdokonalovat a rozvíjet své tenisové, fotbalové, basketbalové i volejbalové dovednosti. Pro udržování kondice je možné využít běžecké dráhy i atletický ovál," jmenoval z nabídky správce Josef Pacík. Sportoviště má také vynikající podmínky pro pořádání turnajů a soutěží.

 

ilustrační foto z turnaje O pohár starosty

 
Provozní doba hřiště zůstává stejná jako v předchozích sezónách, tedy po všední dny od 15 do 22 hodin, o víkendech, dnech pracovního volna a prázdninách od 9 do 22 hodin. Rezervace mohou zájemci provádět telefonicky na čísle 604 102 046.

Na malé i velké sportovce, kteří nestihnou využít pozvánky k bezplatné návštěvě areálu při jeho otevření, čeká stejná příležitost ještě o první květnové neděli.

Lenka Zvonková

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA