Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Víceúčelové hřiště u ZŠ zahájilo provoz

date_range 02.Dub, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
O měsíc dříve než v předchozích letech zahájil svůj provoz víceúčelový areál u Základní školy Valašské Klobouky, ke sportovnímu vyžití veřejnosti je totiž k dispozici už od začátku dubna. Novinkou na hřišti bude zpřístupnění atletického oválu a přilehlých ploch pro volnočasové sportování dětí a mládeže. Provozní doba celého areálu je ve všední dny stanovena na 15 až 22 hodin, o víkendech, dnech pracovního volna a prázdninách od 9 do 22 hodin, důležitá je však závazná rezervace u správce areálu.

„Víceúčelové hřiště má napomáhat harmonickému rozvoji tělovýchovy a sportu ve městě a přispět ke smysluplnému a aktivnímu využívání volného času dětí a mládeže. Proto jsme se také rozhodli rozšířit jeho nabídku o zpřístupnění atletického oválu a okolních ploch sportoviště. Pro volný čas dětí bezprostředně po školním vyučování bývá už tradičně zpřístupněna hlavní hrací plocha v době od 15 do 17 hodin, nyní budou mít vstup také do vedlejších prostor. Děti mohou přicházet vždy odpoledne až do 20 hodin a v době prázdnin celodenně," informoval vedoucí investičního odboru Radek Bařinka. Jak podotkl, město se tak snaží vyjít vstříc signálům od dětí, které se ještě před otevřením areálu k letnímu provozu pokoušely na hřiště dostat. Přitom docházelo k devastaci oplocení, které musely překonat přelezením.

 

Víceúčelové hřiště u ZŠ foto MěÚ Val.Klobouky

 
Celý sportovní areál nabízí dobré podmínky k hraní fotbalu, basketbalu, tenisu, volejbalu, vybíjené, nohejbalu a dalších míčových her. Sportovci však mohou využívat ke kondičním tréninkům také atletický ovál, doskočiště pro skok daleký, travnaté plochy a další vybavení. K dispozici je navíc půjčovna sportovních potřeb.

O možnostech rezervace víceúčelového hřiště i cenových podmínkách poskytne zájemcům bližší informace správce Jaroslav Maňas na telefonu 732 258 972.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA