Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Amatérští filmaři ze Smoliny natočili „temnou pohádku” Troll z hor

date_range 09.Pro, 2021 featured_play_list
arrow_drop_up Video spustíte níže

Amatérští filmaři ze Smoliny představují poslední ukázku ke svému fantasy filmu o nebezpečném trollovi.

 

Mrzutý příběh o výpitkovi z medovarny, který nemá ani zlaťák a neví, co se svým životem, až se rozhodne připojit k samotářskému podivínovi, a společně se vydají na dalekou výpravu po chmurných skeldských horách. Skeldie je promrzlý, temný svět, kde vládne jen divočina a prastaří bohové, a v jejích hlubinách se ukrývají mýtické bytosti. Na hlavu trolla, ohrožujícího horské cesty, byla vypsána velká odměna, která se stane cílem našich „hrdinů”. Nejsou ale jediní, kdo po ní prahne.

 

„S nápadem na Trolla z hor jsem přišel během výletu v Tatrách a o tom vlastně celý film je – o lokacích, kde se natáčel – o krajině, o horách, o skalách a lesích. Filmovali jsme všude možně po československých Karpatech, od Tater po Chřiby. A samozřejmě ve Smolině a Lačnově. Polovina účastníků je z Valašska a polovina ze slovenského Pováží, takže rád říkám, že je to československý film. Z hlubin československých Karpat,“ uvedl tvůrce filmu Michal Hrubčík.

 

Dle Michalových slov nejsou žádní herci ani filmaři, jen náhodní příznivci fantasy, historie či mytologie, které nadšenec ze Smoliny přemluvil k natáčení „temné pohádky”. Troll z hor je prvním filmem z trilogie Skeldská sága. Jestli vše vyjde, tak od 21. 12. (zimní slunovrat) bude k vidění na YouTube.

 

Trailer:

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA