Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Brumovský zimní stadion přilákal na hokej dvanáct nových tváří

date_range 28.Lis, 2022 featured_play_list
arrow_drop_up Video spustíte níže

V pátek 25. 11. 2022 se na Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce – Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje.

 

Úvod akce, který začal v 18:00 hod., byl věnován prvnímu kontaktu s rodiči a jejich dětmi v prostoru zimního stadionu. Děti si v té době mohly vyzkoušet jaké to je být hokejistou a to přímo v šatnách našich hráčů. Vyzkoušeli si výstroje pod dohledem našich trenérů a mladších a starších žáků. Celý průběh registrace dětí a blok informací pro rodiče o záměru a cílech programu ČS Pojď hrát hokej probíhal v přátelské atmosféře.

 

 

Následovala prezentace s konkrétními informacemi o práci s dětmi a mládeží v HC BBSS a o možnostech zapojení se do činností v našem hokejovém klubu.

 

Po skončení prezentace program pokračoval na ledové ploše. Všichni zúčastnění se přesunuli do hokejových šaten, kde rodičům s obouváním bruslí svým dětem pomáhali naši trenéři. Děti si rozdělili trenéři a asistenti do tří skupin + jedna free zóna. Náplní ukázkového programu pro děti byly pohybové hry…seznámení se s hokejkou a pukem. Úsměv a radostný pokřik dětí provázel celý pobyt na ledové ploše, o čemž svědčí i fotomateriál z akce. Bonbónkem bylo sehrání ukázkového utkání v minihokeji našich nejmenších hokejových nadějí. Ale největší obdiv sklidil maskot Českého hokeje ŤUK, na kterého se lepily všechny včetně našich žáků.

 

Na závěr celé akce jsme vyfotili závěrečnou fotku, poděkovali dětem i rodičům za jejich nasazení, radost z pohybu a čas, který strávili s námi. Tým, který zabezpečoval celou akci se skládal z 14 lidí – 6 trenérů, 6 pomocníků z řad žáků a dorostenců a 2 organizační pracovníci. Celé náborové akce se u nás v Brumově-Bylnici zúčastnilo 12 dětí. Je to pro náš klub velký příslib do budoucna, pevně věříme, že akce oslovila děti a rodiče a že se s nimi budeme v budoucnu setkávat na našem zimním stadionu v Brumově-Bylnici.

 

zdroj: www.hokejbrumov.cz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA