Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Víkendové dopravní nehody zaměstnaly hasiče

date_range 24.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Dopravní nehoda v Bystřičce. Foto: HZS

V neděli před sedmou hodinou ranní byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín k hlášené dopravní nehodě do obce Huslenky.

 

Po příjezdu na místo a provedení prvotního průzkumu bylo velitelem potvrzeno, že zde došlo ke střetu dvou osobních automobilů. „Hasiči zajistili místo nehody a pomohli s ošetřením zraněných. Jednu osobu museli vyprostit z vozu pomocí páteřové desky. Všichni čtyři účastníci nehody byli následně odvezeni posádkami zdravotnické záchranné služby do nemocnice,“ popsal mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 

Dopravní nehoda v Huslenkách. Foto: HZS

 

Po likvidaci úniků provozních kapalin a zadokumentování nehody pomohla jednotka s naložením vraků na odtahové služby a byl proveden úklid povrchu komunikace, aby mohl být obnoven bezpečný provoz.

 

Řidič narazil do betonového sloupu

 

Dvě zranění si v pátek okolo osmé hodiny ranní vyžádala havárie osobního vozidla tovární značky Škoda Felicia, se kterým sjel řidič v obci Bystřička na Vsetínsku mimo silnici a narazil do betonového sloupu.

Dopravní nehoda v Bystřičce. Foto: HZS

Na místo byli vysláni hasiči ze stanic Vsetín a Valašské Meziříčí a dobrovolná jednotka z Jablůnky. „Z havarovaného vozidla hasiči vyprostili dvě zraněné osoby a předali je do péče posádce zdravotnické záchranné služby, která je odvezla do nemocnice k dalšímu ošetření. Taktéž u vozidla provedli protipožární opatření a odpojení autobaterie. K úniku provozních kapalin nedošlo. V době zásahu složek IZS byla silnice uzavřena,“ uvedla tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA