Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vincůch zve na výstavu výtvarného umění

date_range 29.Říj, 2015 featured_play_list Aktuality

 

V měsíci listopadu a prosinci pro všechny milovníky výtvarného umění připravily Galerie G a Galerie Vincúch několik výstav výtvarných děl. Galerie Vincúch na dolním valašskoklobouckám náměstí hostí do 5. 11. 2015 výstavu soch a reliéfů Zdeňka Matyáše a výstavu voskových batik Jiřího Ročáka.

Od 6. 11. 2015 budou v Galerii Vincúch vystaveny sochy Miloše Šperlinga, výstav potrvá do 30. 11. 2015.

V pátek 4. 12. 2015 v 18 hodin proběhne slavnostní zahájení výstavy děl Josefa Jeřábka. Výstava nese název Malby a plastiky. Budou zde prezentována díla, která valašskokloboucký výtvarník Josef Jeřábek vytvořil u příležitosti této výstavy. Výstava je uspořádána k životnímu jubileu autora a je zařazena do programu 24. valašského mikulášského jarmeku.

Ukázka z výstavy      Malba valašskoklobouckého výtvarníka Josefa Jeřábka  

Galerie G Gymnázia Valašské Klobouky zve k výstavě studentských prací Plenér 2015. Výstava je uspořádána z prací studentů, kteří se zúčastnili v měsíci září týdenního kurzu krajinomalby na Ploštině. Své malby temperou a akrylem vystavují studentky a studenti 2. G a 3. G třídy.

Fotogalerie G gymnázia prezentuje fotografie studenta septimy Miroslava Šerého. Miroslav Šerý fotil krásu podzimní valašské krajiny v okolí Ploštiny v rámci týdenního workshopu, který byl uspořádán společně s kurzem krajinomalby.

Galerie G pořádá v prostorách gymnázia i výstavu kreseb pastelem a maleb akvarelem Jiřího Ročáka. Kresby a malby krajiny a krajinných zátiší vznikly v září letošního roku v rámci plenéru na Ploštině.

Přijďte se potěšit krásou výtvarných děl do valašskoklobouckých galerií Vincúch a Galerie G.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA