Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vítání proběhlo ve znamení mužů

date_range 21.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Letos potřetí na valašskokloboucké radnici přivítali nové občánky města. V sobotu 19. září 2015 byli Adam Křivda, Matěj Horáček, Maxim Zvonek, Radek Válek a Jiří Kolbinger slavnostně přijati do řad Klobučanů.

Přítomným rodičům gratulovala starostka Eliška Olšáková a jménem vedení města popřála jejich dětem, ať rostou ve zdraví, štěstí a bezpodmínečné lásce svých rodičů, která jim dá pevný a hluboký základ, na kterém budou moci stavět svůj život. V slavnostním programu vystoupily s pásmem básniček a písniček děti ze základní školy. Po podpisu pamětní knihy si maminky odnesly kytičku a pro děti byl již tradičně připraven pamětní list, plaketa Klobuckého občánka a drobný dárek od města Valašské Klobouky.

Vítání proběhlo ve znamení mužů                 Foto: Brigita Olivová                 fotogalerie  

„Poděkování za krásné kulturní zpestření patří žákům základní školy a jejich učitelce Magdě Rozmánkové, za hudební doprovod Františku Maňasovi, za asistenci Ludmile Šulcové a Ladislavě Řepové z Českého červeného kříže a za pořízení fotografií Brigitě Olivové," řekla organizátorka Eva Fialová z odboru matriky a evidence obyvatel. „Dík patří i Karle Miklasové z rodinného centra Kaštánek, která rodičům spolu s gratulací a ručně vyrobenými dárky předala i pozvání do rodinného centra," dodala.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA