Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vitaru kompletně zničily plameny

date_range 23.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Požár osobního automobilu Suzuki Vitara byl hasičům ohlášen v sobotu 22. Října v 15:00 hodin. Podle oznamovatelky se událost stala ve Vizovicích na ulici Dubovsko. Operační středisko na místo vyslalo profesionální hasiče ze stanice Zlín s jednou cisternou a domácí jednotku dobrovolných hasičů města Vizovice.

„Obě jednotky měly příjezd na místo komplikovaný jak terénními podmínkami, tak i nepřesným nahlášením místa události. V době příjezdu byl již vůz celý v plamenech. Hasiči okamžitě natáhli vysokotlaký proud z cisterny dobrovolných hasičů a požár bleskově lokalizovali. Po natažení dalšího proudu C byla postupně provedena celková likvidace," popsal zásah tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Z osobního vozu zbyly jen nehořlavé části       Foto: HZS Zlínského kraje     další foto (7)

Oznamovatelce byla na místě poskytnuta psychosociální pomoc a povolán byl vyšetřovatel hasičů ze Zlína. Ten po ohledání místa události vyloučil úmyslné jednání, přesná příčina je však předmětem dalšího vyšetřování. Předběžná škoda byla vyčíslena majitelem vozu na 50 000 korun.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA