Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vítězství z Burčákového turnaje míří do Zlína

date_range 23.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Velmi kvalitní účast přilákal v sobotu 22. září na slavičínské antukové kurty Oáza již VII. ročník tradičního turnaje v deblu pod názvem Burčákový turnaj. V turnaji startovalo celkem 18 párů ze Zlína, Olomouce, Valašských Klobouk, Štítné, Brumova, Újezda, Drnovic, Uherského Hradiště, Luhačovic a nechyběli zde ani borci ze slovenského Trenčína. V soutěži startoval i jeden smíšený pár – manželé Hořákovi ze Slavičína.

Deblisté byli rozděleni do čtyř základních skupin, odkud postupovalo 16 dvojic do osmifinále, které probíhalo tradičním vyřazovacím způsobem. Do čtvrtfinálo mezi posledních osm proklouzli velmi kvalitní deblisté, největší drama přinasla utkání luhačovických deblistů proti páru Matušinec – Fichta, který v tiebreaku dokázal otočit z 2:8 na 10:8. Rozhodující třetí set se hrál i v duelu klobuckých tenistů Graclík – Graclík versus Koseček L. – Dobíšek, v něm byla přesnější dvojice loňských obhájců z Valašských Klobouk.

 Foto Petr Koseček   …další fotky

Semifinálové duely přinesly výhry favoritů, největší aspirant na prvenství, dvojice otce se synem ze Zlína Mana Alois a Mana Jiří přehrála pár Matušinec – Fichta a ve druhém utkání v klobuckém derby vyhrála dvojice Graclík – Graclík nad párem Nahodil – Kostka. V souboji o bronz se z výhry radovali Nahodil s Kostkou, kteří přehráli Matušince s Fichtou a finálový duel byl nádherným vyvrcholením celého dne, kdy zlínský pár Mana – Mana nedal Graclíkům prakticky žádnou šanci a po právu se radoval z prvenství v turnaji.

Dodejme jen, že vítěz turnaje Jiří Mana je tenisovým trenérem a v juniorském věku dokonce získal evropský primát s Jiřím Novákem – více zde http://www.tenistrenerzlin.cz/
Burčákový turnaj se vydařil a pořadatelé z Jäger tour AGENCY a Tenisového klubu Slavičín se již těší na ten další.

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA