Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vizovický Masters Of Rock letos podeváté

date_range 20.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
14. – 17. 7. 13:00 areál likérky R. Jelínek VIZOVICE
www.mastersofrock.cz  

Konečně léto a s ním i festivalové radovánky! Jedna z největších rockových akcí léta se jmenuje MASTERS OF ROCK a letos je připraven již 9. ročník této super mega pařby!

Na návštěvníky čekají čtyři dny plné kvalitní rock-metalové muziky s celkem 70-ti koncerty na 2 pódiích! Nebudou chybět autogramiády hvězd a spousta zábavy!

Letošní sestava MASTERS OF ROCK je jednou z nejsilnějších v historii festivalu vůbec. Hlavní hvězdou jsou legendární Američané TWISTED SISTER. Ano, je to tak. Legendární TWISTED SISTER míří na svůj historicky první koncert do České Republiky! Zní to až neuvěřitelně, že si na "Masters" odbudou svou koncertní premiéru, a to nejen pro Česko, ale nikdy nehráli ani na Slovensku a v Polsku. A tak jejich „best of show" na "Masters" bude věnováno právě fanouškům z těchto zemí. TWISTED SISTER byli v uplynulých letech po svém návratu na koncertní pódia hlavní hvězdou velkých festivalů po celém světě, jen namátkou jmenujme Bang Your Head (dokonce třikrát v posledních šesti letech), Sweden Rock, Hellfest, Gods of Metal, Bloodstock Festival, Rock of Age nebo Wacken.

 
Svou "The best of show" chystají pro "Masters" také populární HELLOWEEN, nová alba představí většina účinkujících, jmenujme alespoň pár z nich, např. HAMMERFALL, GUANO APES, AMORPHIS či MERCENARY. Čeká nás také jedno velmi speciální show, nazvané PAGAN ALLIANCE, kdy společně zahrají kapely ELUVEITIE a FINNTROLL. Úplně poprvé se na Masters Of Rock představí australští rock´n´rolloví rebelové AIRBOURNE, američtí ROSS THE BOSS, další Američané VIRGIN STEELE, maďarská metalová ikona EKTOMORF nebo strašidelní black metaloví WATAIN ze Švédska. Česká kapela SEVEN se představí se spoustou zajímavých zahraničních hostů, např. Blaze Bayley, Victor Smolski nebo Schmier a oslaví zde své velkolepě 15. narozeniny, natočí live DVD a pokřtí novou desku. Je toho vážně hodně, co vás na "Masters" čeká!

START MASTERS OF ROCK 2011 – čtvrtek 14. 7. ve 13:00 hod.!
Otevření areálu likérky R. Jelínek pro fanoušky již ve 12:00 hod.!

 
   Program ke stažení (.PDF)
 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA