Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vlachovice hostily turnaj v žákovské kopané

date_range 25.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 

V pátek 17. 6. 2011 pořádala Základní škola Vlachovice pod záštitou Obce Vlachovice VIII. ročník turnaje v kopané žáků osmi spřátelených škol pod názvem Memoriál Miloslava Kováříka.

Letošní ročník proběhl opět s mezinárodní účastí dvou slovenských družstev – ZŠ Lomná a ZŠ Mikušovce. Dále se zúčastnili žáci ze Základních škol Horní Lideč, Valašské Klobouky, Nedašov, Slavičín, 1. FC Slovácko a domácí z Vlachovic. Turnaj byl určen pro žáky 4., 5.,6. a 7. tříd.

Zahájení turnaje provedla paní starostka Mgr. Ludmila Nejedlá a ředitel školy Mgr. Petr Daněk. Slavnostním výkopem pana Dušana Kováříka, syna bývalého ředitele, se naplno rozběhla jednotlivá utkání.

 

foto Petr Daněk   více fotek

 

Za příznivého slunečného počasí si atmosféru turnaje „vychutnávali" nejen žáci, ředitelé zúčastněných škol, veřejnost, ale také starostové okolních obcí a zástupci partnerské obce Lomná ze Slovenska.

Organizační zajištění, které vedlo ke zdárnému průběhu celé akce, sklidilo opět velký ohlas u všech přítomných. Je třeba podotknout, že bez náklonnosti sponzorů by nebylo možné uskutečnit akci v tam velkém rozsahu. Ovšem největším oceněním jsou úsměvy, radost a spokojenost všech mladých hráčů.

Vlachovickým žákům se letos nedařilo. V mnoha utkáních nestačili na své soupeře. Chyběla souhra a týmová spolupráce, bez níž nelze provozovat kolektivní sport. Naopak překvapením bylo umístění a předvedená hra družstva ze Základní školy Mikušovce. To podlehlo až ve finálovém utkání mužstvu 1. FC Slovácko. Celá akce vydařila a opět splnila svůj smysl. Za podporu celé akce pořadatelé děkují sponzorům

Celkové výsledky:

1. 1.FC Slovácko
2. ZŠ Mikušovce
3. ZŠ Nedašov
4. ZŠ Slavičín
5. ZŠ Horní Lideč
6. ZŠ Valašské Klobouky
7. ZŠ Lomná
8. ZŠ Vlachovice

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA