Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Voda zatopila silnici první třídy v Horní Lidči

date_range 23.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zaplavený podjezd v Horní Lidči. Foto: se souhlasem autora

V neděli 21. května odpoledne se nad Valašskem přehnaly bouřky, které sebou na některých místech přinesly přívalové deště. Velké množství vody za krátkou dobu spadlo také v Horní Lidči, kde způsobilo problémy v dopravě.

 

Voda z polí ucpala kanál pod podjezdem u křižovatky na Lačnov. Zatímco policisté dopravu částečně odkláněli na pěší zónu, hasiči pracovali na vyčistění odtokových cest.

 

„Před půl pátou odpolední vyjeli profesionální hasiči z Valašských Klobouk a místní hasiči v obci Horní Lideč k ucpanému kanálu pod podjezdem. V místě události museli usměrňovat dopravu. Kanálovou vpusť vyčistili, voda odtekla a provoz byl obnoven,“ popsala pro server regionvalassko.cz mluvčí hasičů por. Mgr. Lucie Javoříková.

 

Zaplavený podjezd v Horní Lidči. Foto: Renata Ptáčková, se souhlasem autora

 

Silné bouřky se mají objevit i v úterý odpoledne

 

Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu na úterní odpoledne, která se vztahuje na území našeho regionu. Očekává se ojedinělý výskyt velmi silných bouřek s krátkodobými úhrny srážek i kolem 50 mm, nárazy větru kolem 70 km/h a menšími kroupami.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA