Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vozidlo Seniortaxi se bude denně dezinfikovat ozonem

date_range 27.Říj, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto. Seniortaxi ve Valašských Kloboukách. Foto: archiv města

Zachovat důležitou službu pro starší spoluobčany, a přitom udělat maximum pro ochranu jejich zdraví. S takovým cílem přikročily Valašskokloboucké služby k novému opatření, které se týká provozu Seniortaxi. Vozidlo, které usnadňuje seniorům cestování k lékařům a za dalším nezbytným vyřizováním, bude dvakrát denně dezinfikováno ozonovým přístrojem. Z toho důvodu bude mít v době od 9 do 10.30 hodin povinnou technickou přestávku a seniory v tento čas nebude moci vozit. Druhý cyklus dezinfikování bude probíhat po skončení provozní doby.

 

„Seniortaxi je našim starším spoluobčanům k dispozici ve všedních dnech od 6 do 14 hodin. Abychom předešli riziku a zabránili možnému šíření virové nákazy při střídání pasažérů, zavádíme nově dopolední přestávku, kterou využijeme k procesu ozonové dezinfekce. Přistroj bude ve voze působit půl hodiny a následně je nutné hodinové větrání prostoru. Při plánování cesty by tak naši klienti měli počítat s tím, že v tuto dobu pro ně auto nebude moci přijet,“ vysvětlil Roman Petrůj, jednatel Valašskoklobouckých služeb. „Naší snahou je zajistit seniorům poskytování přepravy za dodržení veškerých hygienických pravidel. Děkujeme jim za pochopení a shovívavost,“ dodal. Při jízdě musí řidič i senior vždy použít roušku a dezinfikovat si ruce.

Dezinfekce ozonovým přístrojem. Foto: město Valašské Klobouky

Seniortaxi by lidé neměli využívat, pokud pociťují příznaky respiračního onemocnění, mají zvýšenou teplotu, kašel, dušnost a podobně. Mohou tím ochránit své vrstevníky před případným přenosem onemocnění.

 

Kontaktní telefon pro objednání Seniortaxi je 774 565 215.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA