Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vozidlo skončilo v řece. Po nárazu začaly unikat provozní kapaliny

date_range 29.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Havárie vozidla v Halenkově. Foto: HZS

Řidič osobního vozidla skončil ve čtvrtek odpoledne svou jízdu v řece Bečvě v obci Halenkov na Vsetínsku. Na místo nehody byli povoláni hasiči ze stanice Vsetín a místní dobrovolná jednotka.

 

„Po nárazu vozidla do koryta řeky došlo k poškození auta a k následnému unikání provozních kapalin do vody. Proto hasiči natáhli na hladinu vody sorpčního hada, který unikající kapaliny zachytával,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Hasiči natáhli na hladinu vody sorpčního hada. Foto: HZS

K vytažení vozu ven z řeky si velitel hasičů povolal kolegy ze stanice Otrokovice s vyprošťovacím automobilem. Následně na hladinu dali norné stěny a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem.

 

„Zásah komplikovalo velké množství náletových dřevin na břehu řeky. Hasiči tak část museli prořezat, aby bylo možné vozidlo ven z řeky vytáhnout. Jakmile vozidlo stálo opět na silnici, odpojili hasiči akumulátor a zajistili ho proti úniku dalších provozních kapalin,“ dodala k zásahu hasičů Lucie Javoříková. Jak k havárii došlo šetří Policie ČR.

 

 

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA