VS Computer obhájil loňské prvenství

date_range 05.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality

V sobotu 4.června 2011 se po roce opět radovali florbalisté VS Computer Brumov z vítěství na turnaji veteránů ve Slavičíně. V turnaji neokusili hořkost porážky, když postupně zdolali domácí tým SK Snipers, Hugony a nakonec i ženy SK Snipers. Právě místní nováček první ligy žen byl nasazen k zatraktivnění celého turnaje.

Úvodní duel mezi pořádajícími veterány SK Snipers a obhájci prvenství z Brumova přinesl vyrovnaný souboj pouze v první třetině, v dalším průběhu zápasu už jasně dominovali borci VS Computers. K prvnímu překvapení došlo hned ve druhém utkání, kdy si domácí Hugoni vyšlápli na místní prvoligový celek žen a po remíze 4:4 dokázali zvítězit na samostatné nájezdy. V dalším střetnutí narazily ženy Snipers na internacionály Snipers a nedaly jim v utkání prakticky žádnou šanci.

foto Libor Barbořík     více fotek

Další zápas mezi Brumovem a Hugony přinesl úporný boj, ve kterém byli přece jen lepší dobře kombinující Brumovjané. V předposledním zápase se málem zrodila senzace, prvoligové hráčky Snipers předváděly proti Brumovu výtečný florbal a díku hattricku Topičové vedly ještě 10 minut před koncem 3:1. Závěr už ale patřil zkušenějším hostům, kteří dak dokráčeli k obhajobě prvenství. Poslední zápas mezi Snipers a Hugony překvapení nepřinesl a Hugoni tak mohli slavit stříbrnou příčku v turnaji. Ženám Slavičína nakonec ve výborně zorganizovaném turnaji patří nakonec třetí příčka a bramborová medaile zůstala domácím Snipers.

Výsledky:

SK Snipers – VS Computer 2:8
Ženy – Hugoni 4:5 ( po samostatných nájezdech )
SK Snipers – Ženy 3:6 VS Computer – Hugoni 4:0
Ženy -VS Computer 3:6
SK Snipers – Hugoni 3:5

Pořadí:

1. VS Computer 9 b. 2. Hugoni 5 b. 3. Ženy 3 b . 4. SK Snipers 0 b.

Nejlepšími jednotlivci turnaje byli vyhlášeni : brankář – Jiří Častulík (VS Computer) obránce – Jozef Odlevák (SK Snipers) útočník – Petr Abrhám ( Hugoni)