Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vsetín slibuje na Silvestra dva ohňostroje

date_range 22.Pro, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Konec roku 2009 se blíží a přináší s sebou jednu z nejbujařejších oslav. Ani tentokrát při ní nebude chybět dvojitý ohňostroj či oblíbený Silvestrovský filmový dýchánek.

Stihnout přitom bude možné obojí. Silvestrovský filmový dýchánek totiž začíná v 15 hodin v nově rekonstruované Vatře. „Filmoví fanoušci jsou na poslední den v roce zváni do kina, aby u filmových komedií a pohárku vína strávili příjemné chvíle. A to vše ještě před hlavními silvestrovskými oslavami," zve k účasti na dýchánku Petr Mašata z občanského sdružení Filmový klub Vsetín, který akci každoročně již pět let pořádá.

Na dýchánku bude podle něj uvedena britská hudební komedie Piráti na vlnách, odehrávající se v 60. letech, kdy se několik nadšenců rozhodlo narušit monopol BBC a z lodi zakotvené v Severním moři vysílat populární hudbu. Druhým filmem bude trochu neobvyklá americká romantická komedie Zack a Miri točí porno, která vypráví o celoživotních přátelích, jež se natočením filmu pro dospělé rozhodnou vyřešit své finanční problémy a při tom zjistí, že jsou do sebe zamilovaní.

 
„Akce je určena členům i nečlenům Filmového klubu. Vstupné na Silvestrovský filmový dýchánek je 60 Kč na každý film. Navíc zájemci, kteří si právě na Silvestra koupí průkaz Filmového klubu ve Vsetíně na příští rok v ceně 60 Kč, zaplatí za vstup na „dýchánek" jen 20 Kč," upřesnil Mašata.

Úplný závěr letošního roku bude patřit tradičním oslavám Silvestra před městským úřadem. „Ti nejmenší se zde mohou přijít symbolicky rozloučit se starým rokem a přivítat rok nový v 16 hodin. V 16.30 hodin pak vypukne dětský ohňostroj s diskotékou," informovala Petra Vesková z Domu kultury Vsetín, který akci společně s Alcedem a vsetínskou radnicí pořádá.

Ve 22 hodin se pak toto prostranství promění ve velký taneční parket, kde se ti starší budou moci společně protančit až do nového roku. „Vyvrcholením silvestrovských oslav bude duchovní slovo a přípitek se starostkou města. Po odpočítání posledních vteřin letošního roku vypukne ve 24 hodin velkolepý ohňostroj," pokračuje Vesková s tím, že nový rok Vsetínští přivítají opět tancem a veselím za doprovodu diskotéky, která potrvá do ranních hodin.

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA