Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vsetín zažije večer se skupinou Katapult

date_range 26.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Nenechte si ujít vyjímečnou příležitost vidět v pátek 5.října film i živý koncert v jednom dni.

Rock života je ojedinělý dokumentární snímek o rockové legendě, který osobně uvede hlavní protagonista Oldřich Říha od 17.00 hodin v kině Vatra.

Olda Říha, zakládající člen a šéf skupiny Katapult v roce, kdy mu zemřeli jeho dva hudební kolegové – Jiří „Dědek" Šindelář a Karel „Káša" Jahn. Příběh rockera, kterému se rozpadl vlastní svět a musí tak v pokročilém věku začínat od nuly. Rány osudu přitom vnímá jako přihrávky. Katapult se navzdory svojí jednoduchosti, anebo možná právě díky ní, stal legendou: dvojnásobný Zlatý slavík, téměř 40 let na pódiích, cca 7000 koncertů a milión prodaných nosičů. Písně skupiny se hrají v médiích i u táboráku, řada jejich textů zlidověla jako součást obecné češtiny: někdy příště, hlupák váhá, a co děti… Rock života není jen hudebním dokumentem či bilancujícím portrétem, ale hlavně setkáním s životní sílou obyčejného Oldy, který dokázal neobyčejné věci a stojí si stále za svým jako pařez.

foto web kapely Katapult

Po skončení filmu je jen pár kroků do velkého sálu Domu kultury, kde ve 20 hodin začíná živý koncert, nabitý největšími hity této fanoušky milované a četnými kritiky nenáviděné skupiny, o které se před lety psalo, že svým jednoduchým rockem „rozdělila národ".

Večer se skupinou Katapult pro vás připravil Dům kultury Vsetín. Předprodej vstupenek na koncert od 17.9. 2012 v pokladně kina Vatra. Vstupné: předprodej 200,-Kč, v den akce 250,.Kč

Vstupné na dokumentární film: 50,-Kč. Při předložení zakoupené vstupenky na koncert je vstup na film zdarma.

-EH-IV-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA