Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vsetín zve na silvestrovské oslavy

date_range 30.Pro, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Každoroční Silvestrovské oslavy pro děti i dospělé, které pro občany spolupořádají Město Vsetín, Dům kultury Vsetín a Alcedo – středisko volného času Vsetín, proběhnou ve čtvrtek 31. prosince na prostranství před domem kultury.

Silvestrovská show pro děti s Austinem bude zahájena slovem zástupců vedení vsetínské radnice, a to v 15.45 hodin na Svárově před domem kultury, která vyvrcholí v 17.00 hodin hňostrojem.

„Pro tento zábavný podvečer jsme dětem od 16.00 hodin připravili hudební program Zpívání s pohádkou, v rámci kterého si společně se zpěvačkou Martinou Bárta budeme moci zazpívat známé pohádkové melodie Dělání, Saxano nebo Mašinku," přiblížil Zdeněk Holoubek z domu kultury.

Silvestrovský program pro dospělé bude zahájen ve 23.30 hodin reprodukovanou hudbou. Součástí těchto oslav bude také projev starosty města Jiřího Čunka se společným přípitkem, který odpočítá poslední vteřiny letošního roku, po němž již bude následovat velkolepý ohňostroj.

Oslavy budou dále pokračovat až do 01.30 hodin reprodukovanou hudbou na Svárově a muzicírováním s Cimbálovou muzikou Jasénka, která bude po skončení ohňostroje hrát ve foyer domu kultury.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA