Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vsetínská Kostka škola hledá talenty

date_range 26.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Historicky první školní akademii s názvem Kostka hledá talenty připravila na čtvrtek 26. února Střední škola Kostka. Představí se na ní téměř stovka účinkujících z řad současných i bývalých studentů všech oborů, vyučujících a hostů včetně dětí ze stejnojmenné mateřské školy.

„Impulsem k uspořádání této akce je především zvyšující se počet studentů v našich nových humanitněji zaměřených oborech a jejich přirozená chuť prezentovat své talenty," vysvětluje zástupce ředitele školy Karel Sívek důvody, proč se škola poprvé ve své osmnáctileté historii rozhodla uspořádat svoji akademii.

 

Ve dvouhodinové show tak veřejnost uvidí hudební, taneční, slovesná či multimediální čísla plná zábavy a tvořivosti. „Představení pro veřejnost začíná v 17 hodin v lidovém domě. Vstupné je dobrovolné a zájemci si mohou telefonicky nebo osobně na sekretariátu školy rezervovat místa v přední části hlediště," zve k účasti zástupce ředitele školy.

Eva Stejskalová

 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA