Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vsetínští florbalisté doma vyhořeli

date_range 25.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Nedělní turnaj III. florbalové ligy mužů ve vsetínské sportovní hale Na Lapači přinesl dvojnásobnou radost pro slavičínské florbalisty, naopak s pocitem zklamání odcházeli domů hráči vsetínského MEZu. Ti totiž nedokázali v domácím prostředí získat jediný bodík a v tabulce III. ligy jim patří až 11. příčka. Valaši v úvodním duelu nestačili na Bučovice a ve druhém zápase si odnesli vysokou porážku i od rezervy otrokovických Pantherů. Vsetín musí do dalších bojů zmobilizovat své síly, protože zisk pouhých šesti bodů je pro ex-druholigový tým strašně málo. Příští turnaj odehrají vsetínští florbalisté 12. prosince v Adamově.

TJ MEZ Vsetín vs FBC Sokol Bučovice 4:7

Zde je komentář k utkání z webu Bučovic :
Začátek z říše snů: 19. sekunda a Tomáš do prázdné na 1:0 pro nás .. v čase 7:05 uklízí Kazi míček za soupeřovic gólmana Zlámala počtvrté, stav 4:0 pro Sokol. Poté však přišlo příliš velké sebeuspokojení a nabuzení domácí snížili do konce třetiny na 4:2. Ve druhé části se docela tvrdé a nervózní utkání plné osobních soubojů trošku "uklidnilo" a padla pouze jedna branka, druhou brankou zvyšoval Kazi na 5:2 a to ještě "stihl" neproměnit (stejně jako soupeř) trestné střílení. Když na začátku poslední třetiny během 46 sekund Tomáš přidal další dvě branky a završil tak hattrick, zdálo se být rozhodnuto. Vsetín se však před domácím publikem nechtěl tak snadno vzdát a v sedmé minutě to bylo zase "jen" o tři. Více jsme mu však i přes 5-timinutový trest a hru ve čtyřech nepovolili, ikdyž se dohrávalo na naší půlce. Velkou neznámou (loni druholigový) TJ MEZ Vsetín se nám tedy podařilo porazit na jeho hřišti hlavně díky famóznímu začátku, dobře zakončeným brejkům a ve druhé polovině utkání také výbornému výkonu Lukáše v brance.

TJ MEZ Vsetín vs Panthers Otrokovice B 1:5

 

Reklama

 
Výborný turnaj ve Vsetíně odehráli hráči SK Snipers Slavičín a po zpackaném úvodu soutěže se dostávají svěřenci trenéra J. Janečka do vynikající formy. V prvním utkání Slavičané s přehledem přehráli rezervu Otrokovic, když brankář Topil dokázal udržet čisté konto. Ve druhém vystoupení čekal na slavičínské Snipers v té dobé 2. celek tabulky – Bučovice. Po famózní I. třetině, která skončila poměrem 7:1, nakonec vyprovodili Valaši svého soupeře celým tuctem branek. Slavičín si polepšil i v celkové tabulce a dokázal, že ve své současné formě může potrápit nejednoho z favoritů.

V letošním roce SK Snipers odehraje ještě jeden turnaj. V neděli 13. prosince nastoupí ve Slavkově u Brna proti lídru tabulky – Hukotu Klobouky u Brna a druhým soupeřem mu bude celek Zásobování Bystřice pod Hostýnem.

Panthers Otrokovice B vs SK Snipers Slavičín 0:4
Góly Snipers :
Jordán, Janeček, Šuráň a Saňák

SK Snipers Slavičín vs FBC Sokol Bučovice 12:6
Góly Snipers :
Šuráň, Papež, Jordán, Papež, Janeček, Janeček, Máčala, Máčala, Šuráň, Papež, Šuráň a Janeček (tr. střílení)

Zde je komentář k utkání z webu Bučovic :
Po lehčím obídku v místním "bistru" jsme se utkali se starými známými (tentokráte i s jejich fanoušky v zádech) ze Slavičína. A přichystali nám nemilé "překvapení": i přes první vstřelenou branku nás první třetinu "spláchli" 7:1 !!! 🙁 Nestíhali jsme, chybovali jsme a když už nás náhodou zachránila tyčka, tak se odrazila do branky od Lukášových zad. Soupeř na nás prostě vlétl, nenechal nás hrát a výborným pohybem nás donutil k chybám. Nutno podotknout, že jsme jim vlažným výkonem k tomu trapasu velmi napomohli ! "Snajprů" bylo plné hřiště (tentokráte bohužel jen těch slavičínských 🙂 ..) a to měli v nohou utkání s Otrokovicemi. První třetina zákonitě určila ráz celému utkání. My se pak sice snažili něco s tím udělat, otevřeli jsme to, ale soupeř naše díry v obraně a chyby nekompromisně trestal. Sice jsme také 6x překonali brankáře Slavičína, ale na více jsme prostě neměli. Zasloužená výhra soupeře, který nám smolnou prohru z druhého letošního turnaje vrátil ani s úroky 🙁 Špička tabulky se nám (vzhledem k neúplnému počtu odehraných zápasů našich soupeřů) pomalinku začínat vzdalovat a nezbývá než začít porážet mančafty bojující o postup, abychom se nejhůře do pátého fleku udrželi. Na více to letos zřejmě nebude .. Na druhou stranu, my se nikam necpeme 🙂

Statistiky, tabulky a výsledky soutěže najdete na oficiálním webu České florbalové unie – zde

 
Petr Koseček
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA