Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vševalašský bál opět v Klobučanu

date_range 29.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 1.února 2014 přijedou do Valašských Klobouk soubory ze všech koutů Valašska. Náš jubilejní 30.valašský bál se stane současně hostitelem 8.vševalašského bálu.

Před pěti lety jsme přivítali vševalašský bál poprvé a díky skvělé náladě a organizaci soubor Klobučan pořadatelství po pěti letech opět obhájil. A tak nás tuto sobotu čeká velké setkání Valachů a návštěvníky bálu skvělý program a zábava. Vedle oblíbené DH Valaška se v kulturním domě Klobučan vystřídají cimbálové muziky se svými folklorními soubory: místní Klobučan, Radhošť z Rožnova, Vizovjánek a CM Vizovský Jurášek, Vsacan, Jasénka, Lipta, CM Kotula z Nového Hrozenkova, senioři Vršatec Dubnica n.Váhom. K programu se ve volné zábavě připojí zástupci souborů Dúbrava Val.Klobouky, Dokopy Vlachovice, Slavíček Slavičín, Valášek Horní Lideč a CM Lidčan, CM Vincúch, Portáši z Jasenné, Ovečky z Valašského Meziříčí , aj.

Zatančíte si tance známé, ale můžete se přiučit i ty méně známé, zahrajete si valašské hry a také uvidíte několik ukázek tanečních ukázek souborů. Současně s programem na hlavním sále bude probíhat program na sále TJ Sokol Beseda, kde budou mít zázemí folklorní soubory.

Valašský bál (foto archiv pořadatelů)   více fotek

I letos se pobavíte při tradiční „Trnkové lotérii" a v soutěži slivovice můžete opět tipovat tu nejlepší.. K občerstvení budou připravené pravé valašské fiále, kyselica a guláš, kvalitní víno, pivo a také něco pro zahřátí…

Vstupenky jsou do pátku 31.ledna k zakoupení na Infocentru, později můžete rezervovat místo na tel.731163592 nebo zakoupit na místě…v současnosti je ovšem bál téměř vyprodaný… Na Infocentru můžete do pátku 31.1. také předat vzorky slivovice do soutěže. Vstupenka opravňuje k pohybu po obou sálech, místenka je součástí vstupenky a k sezení platí pouze na jedno určené místo. Cena vstupenek na galerii a k velkým stolům zůstává „lidová" 100 Kč. Pouze na hlavním sále KD Klobučan budou místa u menších stolků u oken za 200 Kč.

I v letošním roce je spolupořadatelem bálu Město Val.Klobouky. Záštitu nad bálem převzal hejtman Zlínského kraje MVDr.Stanislav Mišák. Bál probíhá také za podpory ValFos, Kraje Zlín a velkého počtu našich příznivců z řad podnikatelů. Děkujeme!

Tož neváhajte a v sobotu 1.února 2014 utěkajte na ten náš velký bál, ať o neco nepřijdete!

Vaši Klobučané

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA