Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vstupenky na II. ročník Gala Plesu Valašsko rychle mizí

date_range 24.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK

Po prvním, beznadějně vyprodaném ročníku Gala Ples Valašsko pro vás pořadatelé připravili druhý ročník tohoto plesu. Na scéně bude vítat ostřílený moderátor a uvede několik známých jmen.

 

Předkapelou bude osvědčená česko – americká skupina L.A.Sunday, v čele s afroameričankou Teresou Polk. Energická afroameričanka přiveze krásnou energii, doprovázenou zkušenostmi z Los Angeles a započne druhý ročník Gala Ples Valašsko.

 

Velkou známou osobnost, kterou může organizátor s radostí uvést, je slovenská rocková legenda Paľo Habera. Představí se spolu se svou kapelou a odpálí velkou show, nabytou velkou spoustou nejznámějších hitů. Dále Vás bude bavit profesionální saxofonista DeeSaxx, vlastním jménem Daniel Otisk. DeeSaxx vystoupil již ve 13. zemích světa a přiveze tak tóny z Ibizy, Saudské Arábie, Kapverd, Kréty nebo Mallorcy.

 

 

Nesmíme opomenout ani mistryně světa v pole dance – Ali Klapetkovou a Niky Vítečkovou. Ty se za uplynulý rok posunuly v žebříčcích a mají jistě co předvést tak, aby vás zaujaly. V programu nebude chybět také taneční vystoupení spolu s tanečním workshopem, kdy si budete moci okusit profesionální taneční kroky “na vlastní nohy” 🙂

 

Ke všemu pěknému patří také vzpomínky – vyfotit se budete moci ve fotokoutku, který bude obsluhovat profesionální fotograf. No a protože výjimečné dny si žádají výjimečné datum, přivítáme Vás v sobotu 29. 2. 2020 v 19 hodin v Kulturním domě Klobučan.

 

Hoďte se do gala a přijďte si užít krásný večer v doprovodu toho nejlepšího. Vstupenky seženete v Turistickém informačním centru Valašské Klobouky, nebo na akcevalassko@gmail.com | +420 776 188 892.

 

Pořadatelé se těší na krásný večer ve vaší společnosti.

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA