Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výběrové řízení na společného jednatele Výroby tepla a Valašskoklobouckých služeb

date_range 06.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Město Valašské Klobouky vypisuje výběrové řízení na obsazení místa společného jednatele dvou městských společností, Výroby tepla, s. r. o. a Valašskoklobouckých služeb, s. r. o. Uchazeči by měli mít ukončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, výhodou bude zaměření na technický či ekonomický směr. Další požadavky jsou detailně uvedeny v podmínkách výběrového řízení. Přihlášky je možné doručovat na Městský úřad Valašské Klobouky do 20. září. Nástup se předpokládá v říjnu 2021.

 

„Pro obsazení místa společného jednatele dvou městských společností s ručením omezeným hledáme uchazeče či uchazečku s manažerskými dovednostmi a dobrou orientací v ekonomice, energetice, odpadovém hospodářství a stavebnictví. Očekáváme schopnost tvorby vize všestranného rozvoje obou společností, a proto od zájemců vyžadujeme předložení koncepce fungování společností a jejich dalšího směřování. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a různé firemní benefity,“ uvedl Karel Ptáček, místostarosta města Valašské Klobouky.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA