Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výborné podmínky pro lyžaře. Razula zve na dětské závody

date_range 24.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up O pohár strašidýlka Razuláka. Ilustrační foto: archiv pořadatelů

Zasněžená zima ve Velkých Karlovicích je v plném proudu. Ve Ski areálu Razula přibylo v tomto týdnu několik dalších centimetrů sněhu, podmínky pro lyžaře jsou výborné, upraveny jsou také běžkařské trasy v okolí střediska a v provozu je i oblíbený snowtubing. Na víkend se navíc chystají doprovodné akce.

 

V sobotu 29. ledna se bude konat na sjezdovce Razula testování skialpů Dynafit. Zájemci o tuto stále oblíbenější sportovní disciplínu mají příležitost si vyzkoušet špičkové vybavení přímo na hlavní, kilometrové sjezdovce Razula, která nabízí k výšlapům ideální terén a letos v zimě se tu nově konají i pravidelné Skialp lekce s instruktory. Testování probíhá od 9 do 17 hodin.

 

Pro ty, kteří chtějí raději trávit čas „v teple“, je v sobotu 29. ledna připraven další kurz pečení valašských frgálů v hotelu Galik, ještě je na něj pár volných míst. Kurzy se v zimě konají každé dva týdny v sobotu od 10 do 13 hodin pod vedením Pavly Stoklasové, hlavní pekařky a cukrářky Resortu Valachy. Právě Resort Valachy je jedním z mála výrobců frgálů na Valašsku.

Kurz pečení valašských frgálů

V sobotu 29. ledna od 17 hodin se také chystá beseda s Radimem Uzlem ve Spa hotelu Lanterna. Nejznámější český sexuolog sem přijede se zábavným povídáním na téma Veselé historky z ordinace i soudní síně.

 

Neděle 30. ledna bude patřit závodu pro děti O pohár strašidýlka Razuláka na rodinné sjezdovce Horal u hotelu Horal. Start je ve 13 hodin, registrace probíhají na místě od 11:30. Zapojit se mohou děti již od dvou let a také malí snowboardisté. Vítaným zpestřením návštěvy sjezdovky Horal je nyní snowtubing, který zde byl zprovozněn před několika dny.

O pohár strašidýlka Razuláka. Ilustrační foto: archiv pořadatelů

V Resortu Valachy, jehož je Ski areál Razula součástí, se díky sněhové nadílce posledních dnů výrazně zvyšuje zájem lidí o rezervace zimních pobytů s neomezeným wellness a skipasem v ceně. „Rezervací v hotelech Lanterna a Horal nyní každým dnem přibývá. Přesto cítíme, že jsou lidé letos opatrnější, rezervují s mnohem menším časovým předstihem, nejspíš kvůli vyššímu riziku školních karantén. Hostům proto nabízíme, že v případě potvrzeného onemocnění i karantény jim pobyt bez storno poplatků přesuneme na jiný termín. Čekat s rozhodnutím na poslední chvíli už ale nedoporučujeme, například v termínu zlínských a brněnských jarních prázdnin už máme na Horalu téměř vyprodáno,“ uvedla mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA