Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výborný start sezóny pro muže FBK DEVILS

date_range 29.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Start nové sezóny 2012 / 2013 se vydařil oběma mužským celkům týmu FBK Devils Sokol Val. Klobouky. Postoupivšímu A-týmu (Zlínská liga mužů), který hned na 1. turnaji „okradl" své soupeře o všechny body, i nově vzniklému B-týmu (Zlínský přebor mužů), který se skládá z převážné většiny mladých dorůstajících odchovanců oddílu sbírajících cenné zkušenosti a nadšenců, co si rádi zahrají florbal na rekreační úrovni…

Posílenému A-týmu nedělal sebemenší problém přechod do vyšší soutěže a přehrál s přehledem oba své soupeře!

Foto archiv týmu

1. zápas úvodního turnaje naši muži porazili tým SFK Kozel Počenice B (4:0) a ve 2. utkání změřili své síly s FbC Slow Shoes Holešov B a vyhráli těsně 5:4, zde stihli vsítit 5 gólů do branky soupeře a 3 nešťastné do své vlastní 😀 Příště už se snad bude hrát pouze na jednu branku, a to na tu soupeřovu :-).

B-tým započal sezónu domácím turnajem 23.9.2012 a také oba své úvodní zápasy vyhrál! Historicky 1. zápas nově založeného B-týmu začal ve VELKÉM STYLU – první 3 góly do branky soupeře totiž padly po freestylových tricích domácích Devils a zaskočený soupeř nevěděl „kudy kam"! Soupeř z Bystřice se trošku rozehrál až při stavu 4:0, ale zápas jsme dokázali i přes 3 inkasované branky kontrolovat a dovést jej do vítězného konce – FBC TJ Sokol Bystřice p/H (6:3).Video z tohoto nadmíru povedeného a divácky atraktivního utkání je ke zhlédnutí na oficiálním webu klubu www.fbkdevils.webnode.cz.

2. zápas nás čekal nováček soutěže z Kelče. Soupeř nás i přes velkou snahu v obranné fázi neubránil a mohli jsme slavit plný bodový zisk po vysoké výhře – FBC Orel Kelč (8:2). Do nově založeného B-týmu bych tímto rád přivítal bývalé odchovance oddílu, kteří se po různě dlouhých pauzách opět vrátili do mateřského týmu a podíleli se nad úvodními výhrami! V dobré golmanské formě se představil „srdcař" David Ďulík, v obraně jako za starých dobrých časů zářil Rosťa Trčálek ve dvojici s Romanem Kučerou, který hrál tento post vůbec poprvé v životě – zvládnul ho ale na jedničku a několika povedenými asistencemi se podílel na důležitých brankách domácích!

Závěrem bych rád poděkoval všem klukům za podařený vstup do sezóny a pevně doufám v to, že budeme společně pokračovat v nastoleném vítězném tempu a v domácích utkáních bavit publikum sportovní haly ve Valašských Kloboukách :-).

Martin Drgoň

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA