Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vycestujte do zahraničí za praxí ve svém oboru

date_range 13.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Střední odborné učiliště ve Valašských Kloboukách si vás dovoluje pozvat na dvoudenní sérii prezentací programu Erasmu+, s nímž má škola dlouholeté zkušenosti. Celá akce je zaštítěná Domem zahraniční spolupráce a Ministerstvem školství a tělovýchovy.

 

CO JE ERASMUS+: Erasmus+ je Evropská mobilita, kdy mají žáci školy možnost vycestovat do zahraničí za praxí ve svém oboru. Žáci tak dostávají příležitost žít v jednom z mnoha evropských metropolí, kde každý den dojíždějí za prací do předem smluvených podniků. V nich je jim přidělen vedoucí, který je provází v jejich práci po celý čas pobytu.

 

PROČ: Cílem této akce je seznámit nejen naše studenty, ale i širokou veřejnost popřípadě žáky jiných škol s programem Erasmus+, vyzvednout účel a důležitost těchto zahraničních cest a motivovat další žáky k účasti na těchto úžasných životních dobrodružstvích.

 

KDY A KDE: Celá akce probíhá ve dnech 14. – 15. 10. 2021 v prostorách školy Středního odborného učiliště.

 

14. 10. 2021 – 12:00  motivační film s přednáškou pro zájemce z řad našich žáků.

15. 10. 2021 – 8:00 – 14:00 promítání krátkého filmu, zhlédnutí fotek z předešlých „Erasmů“, beseda o možnostech těchto výjezdů pro veřejnost a školy.

 

Po celou dobu akce budou k dispozici vyučující i žáci, kteří se účastnili programu Erasmus+ a jistě Vám zodpoví Vaše případné dotazy.

 

Těší se na Vás pořadatelé akce i studenti.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA