Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vychází básnická sbírka Lady Martinkové

date_range 25.Dub, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Regionální literatura je bohatší o další knižní titul, a to o básnickou sbírku. V těchto dnech vydává Lada Martinková sbírku veršů nazvanou „Upřímná i dnes". Slavnostní představení sbírky proběhne v muzeu v pátek 25. dubna. Kniha vznikla i za finančního přispění města Valašské Klobouky.

„Lada Martinková se profesionálně věnuje zpěvu a také vyučuje na základní škole ve Francově Lhotě a na valašskokloboucké základní umělecké škole. Nejen milovníci dechové hudby ji znají jako zpěvačku Valašky," představil umělkyni Petr Odehnal z městského muzea.

Slavnostní představení sbírky „Upřímná i dnes" se bude konat v Městském muzeu Valašské Klobouky v pátek 25. dubna 2014 v 18 hodin. Jako host se představí ostravská básnířka a prozaička Lydie Romanská, dále vystoupí Pěvecký sbor Gymnázia Valašské Klobouky pod vedením Davida Polácha.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA