Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Výroční zpráva rekapituluje loňský rok v Kloboukách z různých úhlů pohledu

date_range 27.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Rekapitulace loňského roku ve Valašských Kloboukách z různých úhlů pohledu. Taková je náplň výroční zprávy, kterou město právě v těchto dnech zveřejňuje na svých webových stránkách. Čtenáři v ní najdou ohlédnutí za hospodařením a investicemi, dozví se zajímavosti o obyvatelstvu či spolkovém životě a nahlédnou pod pokličku práci městského úřadu i městských organizací. Nechybí představení nositelů Ceny města nebo připomenutí pestrého kulturního a sportovního dění.

 

„Na stránkách výroční zprávy přinášíme ucelený přehled o tom, co se ve Valašských Kloboukách v roce 2018 událo. Lidé se mohou začíst do přehledu realizovaných investičních akcí, seznamu získaných dotací nebo podrobností o rozpočtu. Své místo tu má také představení práce městského úřadu, dosažené výsledky uvádějí městské organizace a své úspěchy prezentují i kloboucké školy,“ shrnula starostka Eliška Olšáková. „Uplynulý rok byl rokem volebním, a proto je zahrnutý také přehled toho, jak kloboučtí voliči hlasovali,“ poznamenala.

 

Svou náplň detailně popisuje každý z odborů městského úřadu, a to včetně vyčíslení vykonávané agendy. Městské organizace i zdejší školy navíc přidávají perličky ze svého provozu. Čtenáři se tak například dozví, kolik nebezpečného odpadu vyprodukovaly ordinace lékařů na místní poliklinice, že v mateřské škole loni pracoval rekordní počet asistentů pedagoga a že základní škola otevřela prvním rokem přípravnou třídu.

 

Výroční zpráva je k dispozici elektronicky ZDE, v tištěné podobě pak na podatelně městského úřadu a v infocentru.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA